Інформація
Пошук

Чай Акбар

Острів Цейлон (Шрі Ланка) відомий серед поціновувачів як "Острів Чаю", експерти в усьому світі визнають, що найкращий чай вирощується саме тут.

Компанія AKBAR Brothers Ltd заснована на Цейлоні в 1907 г сім'єю Akbarally. Традиції та секрети вирощування та виробництва чаю дбайливо передавалися з покоління в покоління.

Сьогодні AKBAR Brothers є найкрупнішим експортером чаю з Шрі-Ланки, чай ТМ AKBAR знають і люблять в більш ніж вісімдесяти країнах світу. Ось уже 100 років ми поставляємо на світовий ринок вишуканий Цейлонський чай бездоганної якості.

 

ЧАЙ AKBAR У СВІТІ

Острів Цейлон (Шрі Ланка) відомий серед поціновувачів як "Острів Чаю", експерти в усьому світі визнають, що найкращий чай вирощується саме тут.

Компанія AKBAR BrothersLtd заснована на Цейлоні в 1907 г сім'єю Akbarally. Традиції та секрети вирощування та виробництва чаю дбайливо передавалися з покоління в покоління.

Сьогодні AKBARBrothers є найбільшим експортером чаю з Шрі-Ланки. Чай AKBAR поставляється в більш ніж 80 країн світу - Європа, СНД, Східні країни. У багатьох країн Бренд займає лідируючі позиції, якість продукції відзначено високими нагородами на різних конкурсах і виставках (докладніше див. Розділ "Нагороди"). Географія поставок безперервно розширюється.

 

ЧАЙ AKBAR В УКРАЇНІ

Чай Akbar поставляється в Україну з 1999р.

На даний момент чай ТМ "АКВАR" представлений у всіх регіонах України, а також у багатьох супер- і гіпермаркетах України та м.Києва:, "Фуршет", "Велика Кишеня", "Мега-Маркет", "Експансія", "Караван "," Центр Спар "," ЕКО "," АТБ Маркет "," Таврія-В "," Абсолют "," Амстор "," Таргет "," Клас "," Арсен "," Рейнфорд "," Пік ", "Пятерочка" і багато інших, постійно ведеться цілеспрямована робота з поглиблення і розширення дистриб'юторської мережі в Києві і в регіонах.

 

НАГОРОДИ

Висока якість чаю AKBAR підтверджують сертифікати якості Шрі-Ланки, України та незалежних міжнародних організацій. Компанія володіє сертифікатами управління якістю ISO 9001: 200 і HACCP.

Незалежні експерти підтверджують в черговий раз висока якість чаю TMAKBAR. Чай TMAKBAR завоював найвищі нагороди на престижному дегустаційному конкурсі на виставці "WORLDFOODUKRAINE 2008"

Професійною дегустаційною комісією було відзначено високу якість ексклюзивної колекції чаю TMAKBAR. Золоті медалі присудили таким чаїв TMAKBAR як RichSoursop і PassionFruit. А найвищу нагороду Гран-прі отримав чай ​​цієї ж колекції - OrientalMystery.

Призи конкурсу "Чайний тріумф" виставки "Продекспо Україна 2008".

В черговий раз Чай ТМ AKBAR був відзначений нагородами за своє незмінно високу якість. За результатами IV-го Дегустаційного конкурсу "Чайний тріумф", який проходив на виставці "Продекспо Україна 2008" з 26 по 29 лютого 2008 року в Києві, Чай ТМ AKBAR отримав цілих три золотих нагороди (на два золота більше, ніж на виставці минулого року ): Gold отримав золото в номінації "Чай чорний цейлонський", а також у номінації "Чай чорний пакетований", таким чином підтвердивши свою назву "Золото" наявністю відразу двох однойменних нагород. Чай під назвою Silver заслужено нагороджений золотим знаком в номінації "Чай чорний крупнолистовий"

Крім цього, були отримані 4 срібних нагороди: в номінаціях "Чай зелений листовий" і "Чай зелений пакетований" був відзначений GreenGold, а в номінаціях "Чай чорний з натуральними добавками" і "Чай зелений з натуральними добавками" були відзначені відповідно "OrientMystery" і "RichSoursop" (Ексклюзивна колекція).

AKBAR отримав призи конкурсу "Чайний Тріумф" Міжнародної спеціалізованої виставки Салон кави, чаю та кондитерських виробів ".

З першого по 4 березня 2005 в Києві проходила Міжнародна спеціалізована виставка "Салон кави, чаю та кондитерських виробів", в рамках якої проводився дегустаційний конкурс "Чайний Тріумф". Конкурс проводився закритим методом, якість чаю оцінювалося за міжнародною десятибальною шкалою показників. Чай ТМ AKBAR був нагороджений дипломами в п'яти з семи наявних номінацій.

Бронзовий знак в номінації "Чай чорний крупнолистовий" отримав чай ​​PurpleAlexandrite ("Фіолетовий Олександрит").

У номінації "Чай чорний пакетований" були відзначені дві позиції - Silver (бронзовий знак) і Gold (срібний знак). Срібними знаками були також нагороджені чаї BlueAmethyst ("Блакитний Аметист") і AkbarPremiumQuality Greentea в номінаціях "Чай чорний листовий" і "Чай зелений пакетований" відповідно. RedGarnet удостоївся найвищої нагороди - золотого знака - у номінації "Чай чорний мелколістової".

Чай AKBAR отримав також визнання висококваліфікованих фахівців Росії, що підтверджено нагородами, отриманими на престижних конкурсах:

- Конкурс перший ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ. (М Москва, 2003 рік).

- Міжнародний Ярмарок продовольчих товарів та сировини для їх виробництва "ПРОДЕКСПО-2004" (м.Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ - 2004".

- Конкурс другому ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ (м Москва, 2004).

- Міжнародна Виставка "WORLDFOOD-2004" (м.Москва). Конкурс "ПРОДУКТ РОКУ - 2004".

- Міжнародний Ярмарок продовольчих товарів та сировини для їх виробництва "ПРОДЕКСПО-2005" (м.Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ - 2005".

- Конкурс 3-ого ВСЕСВІТНЬОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАЮ ТА КАВИ (м Москва, 2005 рік).

- Міжнародна Виставка "WORLDFOOD-2005" (м.Москва). Конкурс "ПРОДУКТ РОКУ - 2005".

- Міжнародний Ярмарок продовольчих товарів та сировини для їх виробництва "ПРОДЕКСПО-2006" (м.Москва). Конкурс "КРАЩИЙ ПРОДУКТ - 2006

Перейти до каталогу чаю Акбар.