Інформація
Пошук

Бариста

46021
Кава Barista Еспрессо 75г                                                                         ..

17.60грн.

46031
Кава Barista Класична 75г                    &nb..

17.60грн.

4604
Кава Barista Для чашки 250г                                                                       ..

55.50грн.

4603
Кава Barista Класична 250г                    &n..

55.50грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Бариста
Не так давно на білоруському ринку з'явилася нова марка кави під промовистою назвою Бариста. Доступна ціна, традиційні смаки і вміла реклама зробили продукт досить популярним, хоча весь асортимент поки залишається доступним і відомим лише в середовищі професіоналів.

Кава Бариста - продукт, розроблений і вироблений на білоруському підприємстві. При підборі сортів кави, які включені в асортимент продукції, увійшли тільки ті, які мають найбільшу перевагу у населення країни. Це високоякісна арабіка з усього світу з невеликою часткою робусти для додання напою улюбленої багатьма гіркуватості.

Виробник позиціонує свою продукцію як свіжообжарену кави, вироблену на новому італійському обладнанні з ретельним контролем якості на кожному етапі від купажування до обсмажування, помелу і фасування. Саме тут працює єдина в країні лабораторія контролю якості кави.

Асортимент Бариста включає лінійку меленої кави і професійну серію в зернах для кафе, барів і ресторанів. Продукція розфасована в вакуумні брикети і багатошарові фольговані пакети різної маси від 100 грам до 1000. Розчинна кава поки не входить в асортимент.