Базілур

Базілур

Ідея створення

Слово «Basilur» не має ніякого сенсу в перекладі з багатьох мов. Цей звук спеціально був обраний для назви бренду Basilur, щоб створити нове звучання, яке з часом зможе придбати своє осмислення.

Преміальність, висока якість, інноваційність, елітний способу життя.

За ці 10 років існування - компанія цього досягла! Генеральний директор компанії Basilur Tea Company, вирішив створити цей бренд, щоб дати людям, з самих різних економічних рівнях, шанс спробувати справжній цейлонський чай високої якості, який він сам, любить і захоплюється, через його різноманітності сортів, смакових відтінків і ароматів. Знаючи цінність справжнього, якісного чаю, він також хотів відновити звичай дарувати чай, як подарунок. Ця традиція виникла ще при дворі китайських імператорів, кілька тисяч років тому. Тому, зібравши свій багатий досвід в цій індустрії, він заснував компанію «BASILUR», тим самим ставши першим виробником зі Шрі-Ланка, який насправді додав цінність в звичайний чай і надавши його світу в якості подарунка.

Про бренд BASILUR

Організація Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd - виробник чаю і дистриб'ютор торговельної марки Basilur на міжнародному ринку. Ні для кого не секрет, що справжній якісний чай вирощується на цейлонских плантаціях, де відповідні кліматичні умови для його правильного росту. Тут, серед цейлонских схилів і рівнин, де росте кращий в світі чай, розташована компанія Basilur Tea Company.

Виробництво Basilur сертифіковане у відповідності вимогами міжнародного стандарту ISO і НАССР.

Стандарти якості, які використовуються для виготовлення продукції, підтверджені емблемою золотого лева! Логотип «Лев з мечем» на якому зображено 17 плям на шкірі підтверджує, що чай вирощений, зроблений і упакований виключно на Цейлоні. Це гарантія високої якості цейлонського чаю, підтверджене Урядом і Чайною Радою Шрі Ланки. Іноземні імпортери і виробники чаю не можуть наносити цей логотип на свої упаковки, навіть якщо чай вирощений на Цейлоні.

Однак це далеко не єдине умови, що висувається для виробників чаю фахівцями Чайної Ради острова. На всіх стадіях свого виробництва Базілур проходить ретельний контроль грамотно підібраними фахівцями, вже точно знають толк в сортах чаю і їх якості. Тітестер - це, так званий сомельє для чаю. Саме цей фахівець займається дегустацією чаю і визначає його якість, смак і аромат, що, безумовно, необхідно для кожної чайної компанії, що піклується про престиж всієї своєї продукції. Досвідчений титестер моментально визначить не тільки сорт чаю, а й місце його зростання, що і допоможе виявити виключно надійних і порядних виробників.

Чай преміум класу Basilur представлений широким асортиментним рядом - класичні чисті чаї і з додаванням квіткових пелюсток, фруктів і ароматичних трав, що дозволить підібрати і купити чай в подарунок, з огляду на запити і смаки конкретної людини. Компанія створює унікальні види упаковок на всесвітньому ринку чайної індустрії. Над створенням дизайнерських рішень для оформлення колекцій, працює ціла команда фахівців - художників і дизайнерів. А очолює цю групу однодумців Андрій Мареев - бренд-дизайнер і маркетолог. У дизайні кожній упаковці проглядається ексклюзивність, преміальність, історія чайної культури, чайні традиції і сучасність наших днів.

Basilur Tea в Україні

З найперших днів існування бренду компанія Basilur Tea Exports (Pvt) Ltd намагалася активно розвивати і розширювати ринки збуту. Так, торгова марка Basilur з'явився в Україні. Організація ПНВП "Віяна-Л" - дистриб'ютор чаю Базілур по всій території Україн

Також ми працюємо і з роздрібними споживачем безпосередньо. Продаж чаю здійснюється через інтернет-магазин чаю або зв'язавшись з наші менеджером за телефонами зазначених на офіційному сайті Базілур - Basilur.com.ua. Жителі Дніпра, Запоріжжя та Кам'янське можуть відвідати наші фірмові бутіки.

Вже давно чайний напій є невід'ємною частиною життя багатьох людей. Компанія Basilur Tea Ukraine намагається популяризувати і розвивати культуру чаювання в Україні. Наша команда робить все для того, щоб клієнти отримували максимальне задоволення від вживання цього напою, яке хотілося б повторити знову і знову.


ТОП продажів!
4144
Раделла - це класичний зелений цейлонський чай. Він вирощується в мальовничому районі острова Шрі-..

69.00грн.

4149
Ува - це класика чайних традицій! Цей чай підходить для чаювання на протязі всього дня. Саме до та..

69.00грн.

ТОП продажів!
4130
Зелений острів ТМ Basilur - це не тільки смачний, але і дуже корисний зелений чай.   Як в..

75.00грн.

ТОП продажів!
4129
Золотий острів ТМ Basilur - це чорний чай з маркуванням чайного листа OP1.   Оранж Пеко -..

75.00грн.

ТОП продажів!
4128
Чорний чай TM Basilur Особливий острів - це чорний чай преміум класу.   Особливий острів ..

85.00грн.

4151
Напевно не всі чули про існування невидимої кармічної планети під назвою Білий Місяць. Ця планета с..

86.00грн.

4152
Цейлонські безкраї простори ... Як хочеться рано вранці пройтися стежками вздовж мальовничих чайни..

86.00грн.

4154
Півмісяць - це втілення східних традицій, це дуже древній символ, овіяний легендами. Перша чверть ..

86.00грн.

Новинка!
41782
Марокко - це африканська країна, де здавна займалися вирощуванням м'яти. Саме марокканська м'ята цін..

86.00грн.

4156
Схід вабить своєю таємничістю, заворожує запахами пахощів і спецій, паморочить достатком пряних ар..

86.00грн.

4155
Людина і чашка чаю - це нерозлучний тандем ... Міцний, гарячий, як східний темперамент. Терпкий і ..

86.00грн.

4134
Зима наздоганяє нас, коли приходять холод і мороз, коли ажурні сніжинки пролітають над землею і ля..

120.00грн.

4132
Ах, Літо ... Всіма улюблений, яскраве, сонячне, райдужне. Ти даруєш нам достаток соковитих ягід і..

120.00грн.

41212
Фруктовий магазин ТМ Basilur - це чорний чай з ніжним смаком. Зимовий вечір. Як же приємно укут..

145.00грн.

ТОП продажів!
41211
Чайний будиночок ТМ Basilur - це чорний чай з ніжним смаком. Зимовий вечір. Як же приємно укута..

145.00грн.

Показано з 1 по 15 із 96 (7 сторінок)