Бош

Бош
Сучасний ринок побутових приладів включає в себе продукцію від безлічі брендів, але лідируючу позицію протягом багатьох років займає саме компанія Bosch. Даний бренд має багату історію, виготовляє безліч різноманітних рішень в різних цінових діапазонах і славиться справжньою німецькою якістю, яке в рази перевершує аналоги від сторонніх компаній.

Девізом цієї компанії можна назвати фразу, одного разу сказану її творцем Робертом Бошем - «Я волів би втратити гроші, ніж довіру». Саме такі цінності як надійність і довіру стали фундаментом даної компанії, тому на сьогоднішній день вона має безліч прихильників у всьому світі.

Основними аспектами, яким приділяє увагу Bosch при розробці своєї продукції, є:

Енергоефективність.
Технологічна прогресивність.
Висока якість.
Експлуатаційна простота.
Естетичність.

Тенденції сучасного світу припускають безперервне зростання потужності і розширення функціональності всієї техніки, в результаті чого багато продуктів споживають дуже велику кількість електроенергії і стають причиною дуже високих рахунків за електрику. Компанія Bosch випустила на ринок свій перший продукт в далекому 1933 році, і з тих пір приділяє величезну увагу технологічного вдосконалення своєї продукції - все сучасні моделі побутових приладів Bosch оснащені безліччю унікальних технологій, розроблених інженерами брендами, тому привертають увагу покупців, що цінують сучасні технології та інновації . Незважаючи на багатий функціонал і високу продуктивність розглянутих приладів, вони мають високу енергоефективністю - компанія намагається випускати продукцію, виключно відноситься до високих класів енергоспоживання, тому навіть найбільш потужна виріб буде радувати покупця низьким споживанням електроенергії.

Висока якість і відмовостійкість - ще два важливі принципи, на яких базується філософія розглядається бренду. В основі всієї техніки лежать високоякісні деталі, які проходять безліч тестів перед застосуванням. З урахуванням того що велика побутова техніка купується з розрахунком на довгі роки, інженери бренду оснащують продукти різноманітними захисними механізмами і інверторними двигунами, що є запорукою їх довговічності і стійкості до експлуатаційного зносу.

Ну і звичайно ж не варто забувати про те, що процес використання техніки виробленої компанією Bosch приносить виключно позитивні відчуття, так як вона вкрай проста в експлуатації завдяки безлічі конструктивних і технологічних рішень, а також інтуїтивно-зрозумілим панелям управління. Незалежно від того, з електронною або ж із сенсорною панеллю керування ви купите продукт, процес управління їм буде дуже зручним і простим в освоєнні.

Крім високих експлуатаційних показників, в продукції компанії Bosch багато уваги приділено її зовнішнім виглядом. Над кожним виробом працює команда дизайнерів, які створюють унікальні рішення, що виділяються естетичною привабливістю, за рахунок чого придбане вами виріб стане приємним доповненням до загального інтер'єру приміщення.

91952
• Об'єм: 1,7 л• Потужність: 2400 Вт• Тип нагрівального елементу: закрита спіраль• Матеріал корпусу: ..

803.00грн.

43304
Кавомолка Bosch MKM6003 Кавомолка оснащена ножем з нержавіючої сталі, так само системою захисту від ..

829.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)