Інформація
Пошук

Рестайлінг кавоварок

    Рестайлінг (від англійського restyling - модернізація, оновлення, зміна стилю) в автомобільному ринку вже дано зайняв гідне місце. Стандартними прийомами при проведенні рестайлінгу є нова забарвлення, удосконалення характеристик, оновлення дизайну.
 
   Застосування принципів рестайлінгу в кавових апаратах - явище досить рідкісне. В Україні до 2017 року такий вид діяльності не спостерігалося. Ринок вторинної техніки пропонує досить великий вибір вживаних або відремонтованих кавоварок. Але як показує практика - ця техніка має значні сліди експлуатації і «пошарпаний» моторесурс. Купуючи таку кавоварку, розумієш, що це «Кот в мішку».
 
   У нашій компанії підхід принципово інший.
 
      Приходить техніка в обов'язковому порядку розбирається, діагностується, встановлюється ступінь зносу вузлів і агрегатів, при необхідності відбувається заміна на нові. Технічні характеристики повертаються до первинних. Повністю відновлюється зовнішній вигляд. Завдяки використанню сучасних технологій відновлення така техніка часто набуває вигляду приємніший, ніж навіть заводська. На деяких апаратах встановлюється додаткове обладнання, що робить кавоварку більш багатофункціональної або адаптованої до конкретних потреб ринку.
 
   Вся техніка супроводжується письмовим гарантійним талоном і консультативно-інформаційним супроводом.
 
   І найприємніше - ціна на таку кавоварку лише на кілька відсотків дорожче, ніж «Кот в мішку».