Давідофф

Давідофф

Кавовий бренд Tchibo сьогодні відомий кожному - він є одним з найпопулярніших в Росії. Його історія почалася в 1949-му році, засновником марки став німецький купець Макс Херц. Спочатку Tchibo представляла собою всього лише один невеликий магазин, що працював в Гамбурзі, проте дуже швидко мережу торгових закладів почала розширюватися. Через 40 років після початку роботи Tchibo стала однією з найбільших в Німеччині компаній - їй вдалося поглинути кілька підприємств, забезпечивши собі таким чином лідируючі позиції на ринку.

Tchibo займається виробництвом кави високої якості на фабриках, розташованих в Берліні і Гамбурзі. Крім того, компанія розвиває власну мережу фірмових кафетеріїв. В даний час Tchibo - це великий постачальник кави, який співпрацює як з торговими підприємствами, так і з окремими готелями, офісами, ресторанами та кафе.

Кава Davidoff проводиться кавовим магнатом Tchibo за ліцензією - виробник викупив право використовувати відомий бренд, позиціонуючи представлений під ним продукт в якості представника «еліти».


5403
Добірні зерна з Центральної та Південноамериканської арабіки були обрані для кави, яка ніжна і одноч..

149.90грн.

5402
Зерна з Південної Америки та Східної Африки об'єдналися, щоб створити насичену каву з інтенсивним і ..

149.90грн.

5401
П'янкий смак і аромат гарантують Вам довге задоволення.   Секрет Давидофф Еспрессо 57 склада..

149.90грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)