Delonghi

Delonghi
Італійський бренд DeLonghi - це інноваційні технології та творчі ідеї, італійські традиції, їх цінності. Це краса і практичність, новітнє і класичне. Характер бренду - душа сучасного світу, який прагне зберегти найкраще, створити нове.

Цінності бренду

  • Впевненість

DeLonghi прагне до того, щоб ви були впевнені в якості життя, в її комфорті. Впевнені в якості кави, який готують неперевершені автоматичні кавоварки DeLonghi. Впевнені у всьому, що ви отримуєте від бренду.


  • Інтуїція
Дуже важливо розуміти своїх клієнтів, знати, що їм потрібно. Техніка DeLonghi створена для того, щоб внести комфорт і гармонію в ваше життя. Не менш важливо для компанії розуміти принципи комерції, розбиратися в новітніх технічних розробках. Розуміння, яке стає зерном нових ідей, і є інтуїцією.

  • Італійський спосіб життя
Зберегти кращі італійські традиції приготування кави, визнані в усьому світі еталонними, розробляти техніку, яка допомагає приготувати по-італійськи смачну їжу, вкласти в створення кожної деталі італійський позитивний настрій - все це компанія робить, щоб її техніка була краще.

  • Спадщина виробництва
Техніка ДеЛонги створена шляхом тривалих розробок, заснованих на винаходах, технологічних секретах, що передаються з покоління в покоління.

Історія бренду
Дивлячись на успішну компанію DeLonghi, неможливо повірити, що її історія, яка бере свій початок в 1902 році, починалася з маленького магазину, в якому майстри-ремонтники дров'яних обігрівачів могли придбати все необхідне. Справи йшли добре, і при магазинчику було вирішено відкрити майстерню для виготовлення запасних деталей до обігрівачів. Згодом компанія почала розробляти деталі для електричних обігрівачів. Джузеппе ДеЛонги, який став керівником компанії в 1970-му році, вдалося посилити її потужність в науково-дослідній роботі. Вперше продукція під назвою «DeLonghi» з'являється на ринку в 1975 році. Курс компанії на розробку нових технологій залишається незмінним протягом усього існування. На сьогоднішній день бренд є одним з лідерів з виготовлення автоматичних кавоварок, обігрівачів. «Техніка повинна бути найкращою, найсучаснішою», - говорив Джузеппе ДеЛонги, і сьогодні італійський бренд керується його головним принципом. DeLonghi - це гарантія якості, надійності, попит на ринку і позитивні відгуки мільйонів людей.

Компанія пропонує:
  • техніку, якою зручно і легко користуватися
  • продукція, стиль і колірна палітра якої ретельно розроблені
  • якість і надійність, в яких ви не розчаруєтеся
  • досконалість кожної деталі

43170
Кавомашина Delonghi Magnifica ESAM 3200 пройшла перевірку на працездатність, було зроблено декальцин..

4,500.00грн.

43171
Кавомашина Delonghi Perfecta ESAM 5450 пройшла перевірку на працездатність, було зроблено декальцина..

5,900.00грн.

43173
Кавомашина Delonghi PrimaDonna S ECAM 26.455 пройшла перевірку на працездатність, було зроблено дека..

9,900.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)