Інформація
Пошук

Галка | Купити з доставкою в ✔Києві, ✔Сумах, ✔Чернівцях, ✔Черкасах, ✔Запоріжжі

5603
Важливим компонентом напою “Галич-Ранок” є цілющий цикорій, він покращує апетит і травлення, знижує ..

20.04грн.

5604
Цілюща ехінацея, цикорій і ячмінь є компонентами напою “Життєдайний”. Ще більше смаку, здоров'я та е..

21.33грн.

5602
Напій розчинний "Шипшиновий" поєднує у собі приємний смак із загальнооздоровчою дією. Завдяки вмісту..

21.33грн.

5601
Напій кавовий розчинний “Люкс” виготовлений з відібраних кавових зерен (10%) із Південно-Східної Азі..

23.21грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Галка | Купити з доставкою в ✔Києві, ✔Сумах, ✔Чернівцях, ✔Черкасах, ✔Запоріжжі

Торгова марка «Галка» – це понад 80 років незмiнно високої якостi української кави. Імпортуючи кавове зерно із десятків країн, ми здійснюємо повний цикл виробництва – від обробки зеленого кавового зерна, до створення готового продукту. Ми виготовляємо продукцію, яка задовольнить різні категорії споживачів: каву натуральну обсмажену у зернах; каву натуральну обсмажену та змелену; каву розчинну – порошкоподібну, агломеровану, сублімовану; кавові мікси – капучино, лате, «3 в 1»; какао напої; напої розчинні на основі кави, цикорію та ячменю; напої розчинні з особливими властивостями.

Сьогодні спільне українсько-англійське підприємство "Галка Лтд" є не тільки провідним потужним сучасним підприємством, де застосовують новітні технології, але й виробництвом з принциповими позиціями щодо збереження натуральності та екологічності сировини, на основі якої випускається високоякісна готова продукція.

Наш асортимент невпинно розширюється, ми освоюємо нові напрямки й способи обробки кавового зерна й створення нових цікавих для споживача видів продукції і готові до співпраці.