Інформація
Пошук

Кава Gimoka

Андала     Компанія Gimoka була заснована в 1982 році, центральний офіс якої зараз знаходиться в місті Андала Валтелліно, Італія. Компанія Gimoka дотримується італійських кавових традицій і має довгу історію на ринку кави. На сьогоднішній день вона є динамічною і сучасною компанією з передовими технологіями та обладнанням.
 
     На півночі Італії у відомому регіоні Skirama Dolomiti (Скірама Доломити) в тиші Альпійських гір розташований гірськолижний курорт Андала. Серед Альпійських гір у сніговій чистоті обсмажуються і готуються унікальні купажі кави Gimoka.
 
     Приготовані за старовинними рецептами кави Gimoka своїм модельним рядом задовольнить і любителів елітної арабіки, і цінителів міцною робусти, і витонченими їх поєднаннями.
 
     Фахівці компанії постійно проводять різні дослідження і розвивають свою продукцію, для того щоб кожен смак і примху клієнта була втілена в реальність.
 
     У процесі смаження зерен використовується комбінована система, яка спрямована на посилення аромату кави. Зерна зеленої кави проходять довгий шлях обробки: спочатку процес змішування потім смаження, що дозволяє Вам насолоджуватися ароматним блюдом еспресо кожен день.
 
      Кава Gimoka отримує свій неперевершений смак за рахунок правильної обробки та смаження кавових зерен. Кожна порція кави Gimoka - це аромат і смак традиційної італійської кави, яку ми із задоволенням доставимо Вам.
 
     Доставка і продаж кави відбувається по всій території України.
 
     Кава Gimoka - класична італійська кава без смакових добавок і ароматизаторів.
 
     Gimoka - зараз насолоди.
Перейти до каталогу кави Джімока.