Інформація
Пошук

Чай Хайсон

Стара істина говорить, що чашка чаю бадьорить і заспокоює.
 
Але для того, щоб чаювання стало справжнім ритуалом, потрібен хороший чай - вишуканий і якісний. Знаючи це, ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо асортимент чаю «Хайсон», використовуючи для приготування чайних сумішей тільки ретельно відібрані рослини.
 
Чаї ТМ Хайсон - це унікальні чаї вищого сорту, які були вирощені на кращих високогірних плантаціях Цейлону, зібрані й упаковані в Шрі-Ланці компанією Hyson Teas (Pvt) Ltd, яка знаходиться в м Коломбо (Шрі-Ланці, о. Цейлон)
 
Компанія Hyson Teas (Pvt) Ltd сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2000, а рівень технологічного оснащення виробництва чаю ТМ «Хайсон» удостоєний спеціальним сертифікатом HACCP, що підтверджує високу якість чаю, який експортується по всьому світу.
 

Чай ТМ "Хайсон" в Україні

 
Особливе місце в числі країн займає Україна, яка останнім часом стала більш вишукана у своїх перевагах. Тому наш прямий обов'язок - перебувати на найвищому рівні за якістю імпортованого чаю.
 
Чай під торговою маркою HYSON (Хайсон) в Україні вже понад 15 років, і він відразу зайняв свою нішу на чайному ринку України, відрізняючись високою якістю і доступними цінами. Сьогодні ми можемо сміливо стверджувати, що товарний знак чаю «Хайсон» гарантує справжню насолоду чаюванням.
 
Для вишуканого чаю ТМ «Хайсон» підбираються наймолодші і соковиті листочки, що ростуть на високогірних чайних плантаціях о.Цейлон, де найчистіше повітря і найбільш сприятливий клімат для вирощування чаю кращих сортів. Тому чаї Hyson - це чаї з екологічно чистих, налитих сонцем листочків, зібраних дбайливими руками цейлонських жінок.
 
Чаї Hyson - це розмаїття чорних і зелених чаїв: чаї без домішки, чаї з ароматизаторами, з натуральними шматочками фруктів, чайний коктейль з добавками, упакованих в металеві банки, в подарункові упаковки, бляшані коробки і т.д.
 
Ми пропонуємо Вам на вибір більше 75 видів чаю і сподіваємося, що Вам вдасться знайти свій улюблений сорт.
 
Наші споживачі можуть бути впевнені на 100% в якості і чистоті чайного листа, зібраного на екологічно чистих високогірних плантаціях о.Цейлон.
 

Перейти до каталогу чаю Хайсон.