Інформація
Пошук

Чай Ліптон

Lipton — чай №1 у світі*

 
Основу чайного бізнесу Unilever було закладено в 1971 році, коли концерн придбав компанію Lipton International, створену в кінці XIX століття. Сьогодні Lipton – всесвітній лідер серед чайних брендів: його п’ють у більш ніж 150 країнах. Ключовий фактор у зміцненні передових позицій Lipton – висока якість і увага до змін у смаках споживачів.
Lipton Yellow Label Tea: багаті традиції та півторастолітній досвід створення чудового чаю Lipton стали надійною основою для нашого інноваційного розвитку.
Тепер новий купаж Lipton Yellow Label Tea містить чай, виготовлений за новаторською технологією. Нинішній підхід дозволяє отримувати натуральний сік зі свіжого чайного листя, щоб згодом перед традиційним висушуванням знову додати його до чайних листочків високої якості.
Спеціалісти Lipton уважно слідкують за кожною стадією створення чаю – від народження чайного листочка до купажування, щоб ви могли сповна насолодитися насиченим смаком і багатим ароматом вашого улюбленого Lipton Yellow Label Tea.
• Лише свіжі чайні листки
• Чайні листки віддають свій натуральний сік
• Насичений смак і багатий аромат чаю
 
*За даними Євромонітор Інтернешнл; всі канали роздрібної торгівлі, включаючи прямі продажі, згідно з використовуваною Євромонітор Інтернешнл класифікацією міжнародної назви бренду; загальна вартість продажів за відпускною роздрібною ціною; на основі даних 2010 року.