Інформація
Пошук

Кава Месета

Подання Meseta ™ на Україні

 

Бренд Meseta ™ належить італійській Co.ind Group, яка по праву вважається однією з найбільших в Італії з річним оборотом в 150 мільйонів Євро, п'ятьма заводами в Італії та штатом більш ніж шістсот співробітників.

Група заснована в 1961 році в м Кастель Маджиоре, поряд з м Болонья, і на сьогодні є однією з найбільших обжарочних компаній. Кава є основним бізнес-напрямком групи, яка обсмажує щорічно більше 6 500 тонн кави.

Кава Meseta ™ - це багаторічний досвід у створенні смаку, помножений на сучасні технології, що означає незмінно чудовий еспресо в Ваших руках.Якість Meseta ™ гарантовано сертифікатами ISO 9001: 2000 і Національним Інститутом Еспрессо в Італії (INEI). Продукція так само сертифікована для продажу на Україні.

Ключові виробничі процеси Meseta:

 

- Ретельний відбір зеленої кави в країнах збору врожаїв і оптична сортування кавових зерен;

- Різна витримка для різних сортів зеленої кави (від 1 до 6 місяців);

- Обжарка на висоті більше 800 м. Над рівнем моря - дозволяє обсмажувати каву при менш високій температурі, що є запорукою отримання високої якості кави, тому його властивості ще сильніше розкриваються;

- Спеціальні прийоми обсмаження та охолодження кавових зерен за допомогою потоків чистого повітря;

- Витримка обсмаженої кави в захисній атмосфері (від 3-15 днів) і тестування кожної партії.

Якість гарантовано спеціальними тестами перевірки якості у кожній фазі виробництва кави.

 

Фахівці компанії починають перевірку якості з моменту збору врожаю, у країнах походження кави і перевіряють його на відповідність заданим стандартам.

Після того, як кава прибуває в Італію, він піддається додатковому хіміко-фізичному аналізу властивостей і різним тестам на органолептику, специфіку смакових якостей та ін.

Все це відбувається у власній лабораторії компанії.

Продукція Meseta ™ покриває всі сегменти кавового бізнесу:

 

домашній, HoReCa, офіси і салони, зони харчування в торговельних комплексах і бізнес центрах, кетеринг, МАФи, СТО / АТП і т.д.

Що відрізняє кави Meseta насамперед - ексклюзивність композицій і багаторічний досвід обсмаження, що дозволяє максимально виявляти якості будь-якого взятого в обжарку сорти кави.

Виняткова стабільність властивостей купажів Meseta ™ - якість, яка відзначають навіть ті, хто не називає себе цінителем кави.

Купажі Meseta ™ - наша гідність, результат багаторічного вдосконалення пропорцій і невідступно контролю якості для досягнення ідеальних купажів.

Перейти до каталогу кави Месета.