Інформація
Пошук

Чай Принцеса Ява

"Принцеса Ява" - Здоров'я в кожній чашці.

     Історія зеленого чаю налічує близько п'яти тисяч років. Він ровесник єгипетських пірамід. І разом з тим це дуже сучасний напій, що набирає все більшої популярності у всьому світі - і в Росії. І це цілком зрозуміло. У зеленому чаї міститься практично повний набір відомих вітамінів. Медики одноголосно стверджують, що цей напій дуже корисний для здоров'я. І крім того, зелений чай чудово втамовує спрагу. 
     "Орімі Трейд" представляє колекцію з п'яти сортів зеленого чаю, об'єднаних торговою маркою "Принцеса Ява". Крім зеленого чаю "Принцеса Ява" включає в себе чай з пелюсток суданської троянди - каркаде.

"Принцеса Ява" Ароматизований чай

     На батьківщині чаю, у Китаї, вважають, що мистецтву насолоджуватися зеленим чаєм треба вчитися поступово і неквапливо. Для нас, звиклих до чорного чаю, смак зеленого в перший момент може здатися незвичайним і навіть невиразним. 
     Тому першим кроком у світ цього дивовижного напою можуть стати ароматизовані зелені чаї - тонкі відтінки ароматів квітів і фруктів оттенят традиційний терпкий смак чаю і підкреслять свіжість і індивідуальність букета. У торговій марці "Принцеса Ява" - шість сортів ароматизованого зеленого чаю. "Принцеса Ява" Натуральний фруктовий чай.

«Принцеса Ява» також представляє колекцію натуральних фруктових чаїв без кофеїну, створених на основі каркаде і шипшини - чотири чудових освіжаючих напою з літніми ароматами стиглих ягід. Природні комплекси вітамінів і мікроелементів, що входять до складу каркаде і шипшини, підвищують життєвий тонус і благотворно впливають на самопочуття.

"Принцеса Ява" Трав'яний чай мате.

Мате - це етнічний напій, приготований з висушених і подрібнених листя парагвайського падуба - вічнозеленого дерева, поширеного в Південній Америці. Національний напій Бразилії, Аргентини, Парагваю, в останні роки мате впевнено завойовує європейські країни. У колекції мате торгової марки «Принцеса Ява» представлено натуральний мате (листовий і пакетований) і ароматизований.

Перейти до каталогу чаю Принцеса Ява.