Повернення товарів

Покупець може повернути товар (або обміняти його на інший аналогічний) протягом 14 днів з покупки. Це стосується лише товарів належної якості, тобто непошкоджених і не вживаних.

Для оформлення повернення товару, покупцем мають бути дотримані такі умови:

  • товару не повинно бути в Переліку тих, які не підлягають обміну та поверненню (наприклад, "Продовольчі товари" не підлягають поверненню)
  • товар не був у використанні та зберігся його товарний вигляд, в якому його набували
  • пройшло менше двох тижнів з моменту придбання товару

Незважаючи на це, ми намагаємося йти на зустріч нашим клієнтам. Якщо покупець просить розглянути варіант заміни або повернення товару належної якості, який не підлягає поверненню через неправильний вибір товару або з будь-якої іншої причини, ми намагаємося піти на зустріч і організувати такий обмін/повернення, якщо така можливість є.

Звертаємо Вашу увагу, що вартість товарів пошкоджених під час транспортування транспортними компаніями компенсується такими компаніями. Для цього перевіряйте, будь ласка, цілісність та повноту вмісту у відділенні перевізника. Претензії щодо цілісності та кількості товару після того, як Ви залишите відділення транспортної компанії, не будуть прийняті і всі ризики з цього моменту покупець приймає на себе.

Якщо у Вас виникли питання або Вам необхідно зробити повернення/обмін, просто зв'яжіться з нами по телефонах на сайті.