Інформація
Пошук

Тарлтон

0209
Суміш чорного і зеленого чаю, чорний / зелений чистий листовий чай   Фасовка: Картонна упако..

98.51грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Тарлтон
Торгова марка чаю Tarlton дуже популярна і має незвично високу репутацію у багатьох європейських країнах. З точки зору екології, елітний чай Tarlton культивований в найбільш чистих зонах острова Цейлону.

Ретельно зібрані чайні рослини дбайливо укомплектовуються на новітніх високопродуктивних технічних оснащеннях. Завдяки таким сучасним технологіям покупець може по справжньому оцінити чудову якість і справжній смак справжнього цейлонського чаю.

Вирощують чай для компанії Тарлтон на висоті 1300 метрів над рівнем моря, у вологому і м'якому тропічному кліматі, що сприятливо відбивається на якості продукту. Максимально зберегти унікальні цінні властивості чаю компанії Tarlton дозволяє ручне збирання продукту і упаковка безпосередньо на місці збору врожаю, яка так само проводиться вручну. У виробництві чаю Tarlton вживаються виключно природні компоненти: суцвіття різноманітних трав, скибочки фруктів, засушені ягоди, бутони і пелюстки квітів.

Також чаї під торговим знаком Tarlton мають в своєму складі корисні для організму речовини антиоксиданти. А антиоксиданти в свою чергу ефективно очищають організм, дбають про захист клітин, перешкоджають зовнішньому і внутрішньому впливу отруйних білкових речовин. Що сприяє значному зниженню ймовірності освіти і прогресування усіляких небезпечних для людини захворювань, переважно серцево-судинної системи.

Широка гамма чаїв торгової марки Tarlton поєднує в собі всілякі вишукані сорти і витончені смаки. Що дає можливість догодити і наситити потреби справжніх знавців і справжніх цінителів тонкого ароматного чаю.