Інформація
Пошук

Чай Тарлтон

Тарлтон - елітний цейлонський чай!

 

Чай - здоровий напій, який заспокоює або надає енергію.

Тільки кращий і якісний цейлонський чайний лист - це те, що Ви знайдете всередині кожної банки листового чаю  Тарлтон . Весь чай збирається дбайливо вручну для збереження цілісності чайного листа перед подальшою обробкою. А унікальний смак і аромат чаю  Тарлтон надає виключно чистий високогірне повітря на висоті 1300 метрів над рівнем моря і прекрасний вологий тропічний клімат о.Цейлон, що максимально сприятливо впливає на вирощування кращих сортів чаю.

Кращі майстри чайної справи, зі столітнім досвідом, зберігають свіжість і аромат чайного листа, упаковуючи його в герметичні залізні банки для кращого збереження всіх цінних корисних властивостей чаю, а також презентабельного, подарункового виду (навіть з музикою всередині), щоб чай  Тарлтон  був витонченим подарунком будь-якій людині, в тому числі і чайному гурману.

Відзначимо, що унікальні цінні властивості чаю  Tarlton  також зберігаються і в результаті упаковки чаю безпосередньо на місці збору врожаю.

Асортимент продукції  ТМ "Тарлтон"  включає в себе більше 50 видів чаю, таких як чистий чорний і зелений чай, з натуральними ароматизаторами і натуральними шматочками фруктів і квітів. Сировина природного аромату складається з фруктів, ягід і рослинних екстрактів, з додаванням "квіткового коктейлю" з різних квіток.

Чай, особливо зелений, є багатим джерелом антиоксидантів (поліфенол, катехіни), це речовини які уповільнюють і зменшують наслідки окислювальних процесів (старіння) в організмі, що сприяє омолодженню клітин організму, а також профілактиці ракових захворювань.

Перейти до каталогу чаю Тарлтон.