Інформація
Пошук

Кава Тромбетта

Історія бренду Caffe Trombetta

19-е сторіччя

Торгова марка Caffe Trombetta була заснована в 1890 році Вітторіо Тромбетта в Римі. У цей період в Італії активно розвивався залізничний транспорт, тому свою першу кав'ярню Вітторіо Тромбетта відкрив недалеко від залізничного вокзалу Termini на via Marsala. Таке місце розташування дозволяло кафе приймати багато туристів, що прибувають до столиці і пропонувати їм якісну каву, приготовану за кращими італійськими традиціям.
 

Кава від Caffe Trombetta відразу стала відомою завдяки своїй неперевершеній якості. Кав'ярня незабаром стала не тільки закладом для туристів, що прибувають в Рим по залізниці, а й улюбленим місцем для справжніх любителів кави, які проживали в столиці. Перша кав'ярня Тромбетта, розташована на via Marsala і сьогодні пригощає мешканців та гостей Риму відмінною кавою.

20-е сторіччя

Часи змінюються, але пристрасть до кави залишалася, так само, як і повагу до сімейних традицій. З часом, особливо в післявоєнний період економічного буму в Італії, бізнес Тромбетта ріс. У 60-і роки управління компанією перейшло до внука Вітторіо Тромбетта - Джорджіо. У цей період була створена нова структура компанії і побудована сучасна фабрика з виготовлення кави в Pomezia - промисловому районі, в декількох кілометрах від Риму. ДжорджіоТромбетта, відомий своїм сучасним підходом і баченням бізнесу, одним з перших використав вакуумну упаковку для упаковки кави.
 

Вишуканим смаком кави Caffe Trombetta любив насолоджуватися великий італійський режисер і сценарист, володар премії Оскар, Федеріко Фелліні. Він часто відвідував кафе Canova, яку Джорджіо Тромбетта відкрив у престижному районі Рима - Piazza del Popolo. 

                                                                                                                                                                                                          

21-е сторіччя

Зараз Caffe Trombetta SpA є потужним промисловим концерном, який займає вагомі позиції в кавовій індустрії Італії та міра.Проізводственная потужність концерну складає більше 6000 тонн кави в рік. Виробничі процеси повністю автоматизовані. Розроблена і впроваджена інформаційна системи, що контролює якість продукції. Продукція Caffe Trombetta SpA має міжнародний сертифікат якості  UNI EN ISO 9001: 2008 regulations.

Перейти до каталогу кави Тромбетта.