ЧафейКо інтернет-дистриб'ютор

Дрібний опт Середній опт Крупний опт Роздріб
Категорії
Мова :  Русский УкраїнськаEnglish
Чай   Кава

Чай

 

Кава

 

Ми раді Вас вітати в ЧафейКо!

            Хотілося б відразу зробити акцент на те, що цей сайт не є просто інтернет-магазином, яких сьогодні багато в інтернеті. Інтернет-дистриб'ютор «ЧафейКо» - це новий проект, який цікавий для торгуючих організацій, бізнесменів і кінцевого споживача.

            Що ж нового в «ЧафейКо» запитаєте Ви ..? Все просто! Торгова Група «ЧафейКо» - це дистриб'ютор чаю та кави, а за деякими брендам - ??Ексклюзивний дистриб'ютор, тому ціни нижче оптових.
 
            Серед наших клієнтів різні компанії і організації: торгові доми, оптові компанії, роздрібні магазини, підприємці та інші компанії різних форм власності.
 

            Особливі відзнаки ЧафейКо:

1) Ціна - весь асортимент чаю та кави має 2 ціни (від ящика та штучна). Товар Ви зможете отримувати за дистриб'юторською ціною, тобто ціна на сайті - це оптова ціна чаю та кави. За цією ціною зможе купувати товар дрібний оптовик. Так само ми не скривдимо і роздрібного цінителя цих напоїв, визнаних у всьому світі.
 
2) Знижки - для великих клієнтів передбачена система знижок, як при разових закупівлях, так і за накопичувальною системою.
 
3) Асортимент - у нас Ви знайдете близько 1000 видів чаю та кави, які складаються з понад 60 торгових марок, таких як: Jacobs, Nescafe, Gimoka, Greenfield, Принцеси Ява, Канді, Гіта, Нурі, Мономах, Ліптон, Жокей, Baristi, Ахмад, Batik, Tarlton, Hyson, Hyleys, Torino, Trombetta, Fort, Lavazza та ін. Ми не розпорошируємось на інші види продуктів харчування.
 
4) Професіоналізм - в нашій команді працює як амбітна молодь, так і «вовки» з 20-річним досвідом.
 
5) Склад - ми не торгуємо повітрям. Завжди в наявності на складі практично весь асортимент чаю та кави.
 
6) Логістика - оскільки всі товари на складі, ми завжди намагаємося доставити замовлення в найкоротші терміни.
 
7) Акції - у нас постійно проводяться акції та заходи, в яких можуть брати участь наші клієнти і отримувати додаткову вигоду.
 
8) Знання - глибина знань наших експертів чаю та кави іноді призводить в шоковий стан навіть гуру в чаї та каві. Тому розраховувати на грамотну консультацію Ви можете завжди, зателефонувавши до нас в офіс.
 
9) Розвиток - оскільки ми щільно працюємо з Імпортерами і Виробниками наших Брендів, співпрацюючи з нами, Ви завжди будете в курсі всіх новинок.
 
10) Досвід - з 2009 року ми займаємось дистрибуцією продуктів харчування.
 
І нарешті, ми працюємо офіційно, що підтверджується установчими документами. Вся продукція сертифікована.
 

Якщо у Вас залишилися ще якісь питання ми з задоволенням Вам на них відповімо в телефонному режимі або e-mail.

 

З найкращими побажаннями,

Ваш ЧафейКо!

ЧафейКо интернет-дистрибьютор - продажа чая и кофе оптом и в розницу

Нові товари
Наші телефони: +38(057) 780-16-94, +38(099) 357-19-87, +38(063) 95-05-837, +38(098) 65-39-250.

Дистрибутор "ЧафейКо" (інтернет-магазин). Доставка в Харьків, Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів та інші міста України. | Всі права захищені. © 2009-2017