Інформація
Пошук

Арома Голд

2101
Aroma Gold - це сублімована кава для любителів і гурманів, виготовлена, за унікальними рецептами, ..

70.65грн.

2102
Aroma Gold - це сублімована кава для любителів і гурманів, виготовлена, за унікальними рецептами, ..

104.47грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Арома Голд
Зелені зерна кави обсмажуємо при більш низькій температурі, на відміну від інших виробників. Ця технологія дає можливість зберегти кращий смак і аромат. При повільній обсмажуванні ефірні масла, що надають каві смак і аромат, виділяються більш рівномірно, поверхню зерна не пересмажується, а всередині зерно не залишається зеленим, що не просмаженим - так кава набуває збалансований смак і багатий аромат.
Для досягнення особливо збалансованого смаку, кожен сорт кавового зерна перед помелом обсмажуємо окремо, повільно і акуратно - так розкривається унікальний смак і аромат кожного сорту зерна. Після змішування зерна і перемолу, народжується гармонія букета кавових смаків. Кожен сорт кави має унікальний походженням. Він ретельно вирощується людьми, для яких кава - це все їхнє життя.
Зерно для кави AROMA GOLD і АRОМА ПЛАТІНУМ закуповується тільки у найвідоміших в світі кави кавових плантаторів - найчастіше в Південній і Центральній Америці. При упаковці кави AROMA GOLD і АРОМА ПЛАТІНУМ використовується інноваційна технологія BOSCH AROMAFIN, що дозволяє кави дихати в упаковці. Вентиль БОШ АРОМАФІН на упаковці це ознака того що кава було упаковано відразу після обсмажування і помелу, завдяки чому воно містить смак і аромат свежемолотого кави.